Regionalni kup – 3. kolo

Datum objave: 30. 3. 2018.

Proteklog vikenda smo po prvi put gostovali u Bjelovaru na 3. kolu RK. Ukupno smo osvojili 12 medalja od kojih je 7 pojedinačnih.

Ovo kolo su obilježili Lucija Mežnarić i Ivano Kukla koji su osvojili prva mjesta (U13). U najstarijoj kategoriji Klaudia Kovačević je i ovaj put osvojila kolo, a Filipu Bajzeku je pripala bronca. Dalje imamo sva tri postolja u mlađoj kategoriji, poletarcima koja su osvojili Filip Martinović, David Bogunović i Filip Jugović.

Što se tiče parskih mečeva, tu imamo zlato, dva srebra i dvije bronce. Zlato su osvojili mlađi kadeti Filip Bajzek i Ivano Kukla, koji su također osvojili i srebro, ali u starijoj kategoriji. Drugo srebro su osvojile Lucija Mežnarić i Iva Vidiček. I na kraju, bronce su osvojili naš Filip Tutić u paru s Ivanom Mance (U15) te David Bogunović i Filip Tutić (U13).

Izjava našeg trenere (prof. Donald Veble):

“Jako sam zadovoljan ovim kolom. Ovo je bilo vrlo uspješno kolo, na razini prošlog. Čestitke svim mojim igračima na odličnim partijama. Veselimo se sljedećem kolu i novim uspjesima.

Lijep pozdrav svim badmintonašima i vidimo se na sljedećem kolu, ali prije toga na prvenstvu Hrvatske srednjih i osnovnih škola. 🙂 “